You are currently viewing Włosy rosyjskie najlepsze w zabiegach extension hair.  Poznaj sekrety włosów z odległych rosyjskich stepów
Hairdresser washing head her client. Woman in a hair salon

Włosy rosyjskie najlepsze w zabiegach extension hair. Poznaj sekrety włosów z odległych rosyjskich stepów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów stało się ostatnio jedną z najpopularniejszych metod na uzyskanie pięknej fryzury. W ofercie dostępnej na rynku można odnaleźć całą gamę włosów doczepianych, dzięki którym spełnimy marzenie o włosach pełnych objętości i blasku.

Jak wybrać najlepszą opcję przedłużania i zagęszczania włosów?

Z pewnością, aby cieszyć się długotrwałym i pięknym efektem warto wybrać włosy o najlepszej jakości — takimi włosami są rosyjskie włosy naturalne. Co niezwykłego kryją włosy rosyjskie i dlaczego to najbardziej pożądany produkt w branży extension hair dowiesz się z naszego artykułu.

Opowiemy o tym:

  • W jaki sposób pozyskujemy włosy rosyjskie.
  • Dlaczego włosy rosyjskie to najlepsze włosy w extension hair.
  • Czym wyróżniają się włosy europejskie.
  • Co charakteryzuje włosy słowiańskie.

W jaki sposób pozyskujemy włosy rosyjskie

Włosy rosyjskie to naturalne włosy dziewicze (virgin hair), co oznacza, że nigdy nie doświadczyły zabiegów fryzjerskich, ani stylizacji termicznej, a jedynie naturalnej pozbawionej chemii pielęgnacji.

Gdzie w dzisiejszym świecie odnaleźć włosy o tak wysokiej jakości?

To zadanie zleciliśmy naszym vendorom — wykwalifikowanym specjalistom od pozyskiwania włosów. Przeczesują oni najdalsze zakątki Rosji, wręcz nietknięte cywilizacją i tam skupują włosy od ludności zamieszkującej te tereny.

Tak, jak życie, które prowadzą mieszkańcy dalekich rosyjskich stepów, również sam moment sprzedaży włosów odbywa się w sposób zgodny z cyklem natury. Wiedziona potrzebą skrócenia swoich włosów, często wynikającą z czystej wygody i praktyczności, ludność poszczególnych wiosek czeka na odwiedziny vendora.

Dlaczego nasi specjaliści przemierzają tysiące kilometrów, dla zwykłej kitki włosów?

Ponieważ nie jest to zwykła kitka albo inaczej jest ona unikatowa właśnie poprzez swoją zwykłość, a dokładniej stuprocentową naturalność.

Włosy pokazują nasz sposób życia. Stres, przemęczenie czy nieprawidłowe odżywianie się znajdują odzwierciedlenie w kondycji naszych włosów. Stają się one kruche, matowe i wypadają.

W dalekich zakątkach Rosji, gdzie cywilizacja praktycznie nie dociera, ludzie żyją w zgodzie z naturą. To ona wyznacza ich rytm. To w jej takt płynie ich życie. Wolne od pędu, spokojne, oparte na zdrowej diecie, bez przetworzonych produktów i chemii. Również codzienna pielęgnacja to wyłącznie naturalne produkty (w dużej mierze oleje), zapewniająca włosom maksymalne odżywienie i nawilżenie.

Dlatego rosyjskie włosy są tak piękne, zdrowe i pełne właściwości.

Włosy rosyjskie — najlepsze włosy na świecie

Zdecydowanie znaczenie ma ich pochodzenie, o który już wspomnieliśmy, ale nie tylko. Włos rosyjski virginto włos, którego struktura jest bardzo podobna, do naszego włosa słowiańskiego. Bardzo wytrzymały, o pełnej łusce remy, łatwo poddający się stylizacji i farbowaniu. Czarne i ciemne rosyjskie włosy virgin stanowią idealną bazę do dalszej pracy. Ze względu na podobną naturalną kolorystykę idealnie współgrają z odcieniami włosów Polek. Włosy w kolorze blond oraz jasny blond profesjonalnie rozjaśnione w manufakturze Orange Hair Line to bogata paleta gotowych świetlistych odcieni z w pełni zachowaną łuską, naturalnie pięknych i błyszczących. Włosy rosyjskie są miękkie, jedwabiście delikatne i lśniące o naturalnej, niezmienionej strukturze — prostej, falowanej lub kręconej.

CTA: Sprawdź dostępne długości.

Jak wspomnieliśmy na początku na rynku włosów naturalnych jest wiele opcji do wyboru. Pochylmy się nad rodzajami włosów najbardziej zbliżonych do struktury włosów Polek. Poza wspomnianymi rosyjskimi dużym uznaniem cieszą się również włosy europejskie i słowiańskie.

Włosy europejskie — co warto o nich wiedzieć

Miękkie i lśniące włosy europejskie występują w wielu kolorach od jasnego blondu poprzez ciemniejsze odcienie brązów aż do czerni. Zazwyczaj ich struktura jest lekko falowana. Mimo że bardzo łatwo poddają się stylizacji termicznej — zarówno prostowaniu, jak i skręcaniu, nie można poddawać ich zabiegom chemicznym — rozjaśniać i farbować. Zmiana koloru może nastąpić tylko poprzez tonowanie. Ze względu, na częściowy brak łuski mają tendencję do plątania się i puszenia, a to rodzi potrzebę szczególnej pielęgnacji. Ich żywotność jest mniejsza niż włosów rosyjskich, to czas około 9 miesięcy, ale przy odpowiedniej pielęgnacji można ją nieco wydłużyć. Dużą zaletą włosów europejskich jest ich stosunkowo niska cena w porównaniu do włosów rosyjskich lub słowiańskich oraz możliwość wykorzystania kitek przy każdej metodzie przedłużania.

Jakie sekrety skrywają włosy słowiańskie

Bardzo zbliżone strukturą i właściwościami do dziewiczych włosów rosyjskich. Cechuje je również pełna łuska, gęsty i mocny włos, który pięknie lśni i jest wyjątkowo lekki. Idealnie poddają się rozjaśnianiu, koloryzacji i delikatnej stylizacji termicznej. Dużą zaletą włosów słowiańskich jest to, że nie wymagają szczególnie intensywnej pielęgnacji. Nadają się do każdej metody przedłużania, ale głównie używa się ich w zabiegach przedłużania sposobem hot-bonded. To włosy wysokiej jakości jednak ze względu na ograniczoną dostępność mają niestety bardzo wygórowaną cenę.

Poza opisanymi przez w ofercie naturalnych włosów doczepianych znajdują się jeszcze włosy azjatyckie i indyjskie — które ze względu na swoje właściwości i strukturę różniące się znacznie od włosów Polek, wymagają specjalnych zabiegów, znacznie obniżających ich jakość oraz żywotność.

Podsumowując możemy jasno stwierdzić, że włosy rosyjskie w klasie virgin są najlepszą opcją w zabiegach hair extension. To najwyższa jakość warta swojej ceny, duża dostępność i radość użytkowania przez długie miesiące.