O nas

Pozyskiwaniem, przygotowaniem i sprzedażą włosów zajmujemy się od 2010 roku. Ponad dekada doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów i długość sprzedanych włosów, którą gdybyśmy policzyli w kilometrach otoczyłaby Ziemię, daje nam podstawy do stwierdzenia, że o włosach wiemy wszystko.

Przeczesaliśmy cały świat w poszukiwaniu tych najlepszych. Jednak okazało się, że włosy o wyjątkowych walorach, gęste i lśniące, o aksamitnej miękkości mamy niemalże na wyciągnięcie ręki.
Zanim jednak wysłaliśmy naszych vendorów do dziewiczych zakątków Rosji przeszliśmy długą drogę — wręcz podzieliliśmy włos na czworo.

Do miejsca, w którym jesteśmy dziś, zaprowadziła nas ciekawość i pragnienie poszerzenia wiedzy, którą dysponowaliśmy. Odwiedzaliśmy fabryki na całym świecie, podpatrywaliśmy i uczyliśmy się, a zdobyte umiejętności praktykowaliśmy w zaciszu słupskich murów, poszukując własnych rozwiązań. Tych najlepszych, opartych na połączeniu naturalnych produktów i zaawansowanych technologii, które pozwoliłyby nam stworzyć produkt najwyższej jakości.
W miarę zdobywania doświadczenia zrodziło się zamiłowanie do tego fachu, a najlepsze włosy w branży to efekt naszych działań.
Rosyjskie włosy przygotowywane w naszej słupskiej manufakturze Orange Hair Line cieszą się uznaniem wśród klientów na całym świecie, co daje nam wysoką pozycję w branży.
Dlatego kupując nasz produkt masz pewność, że otrzymasz włosy naturalne, zachowujące pełnię swoich właściwości przez długi okres użytkowania. Weźmiesz w swoje dłonie włosy, które powstały w pełnym zaangażowaniu i cierpliwości z dbałością o każdy detal. Gwarantujemy, że praca z ich użyciem przyniesie niesamowite efekty i 100% satysfakcję Twoich klientów.

WIĘCEJ O NAS

Manufaktura Orange Hair Line wyrosła na ciekawości i zgłębianiu wiedzy na temat włosów, jako istotnego elementu w życiu człowieka.
Przyglądając się ich roli na przestrzeni dziejów — ściśle powiązanej z kulturą oraz wierzeniami — odkryliśmy, jak bardzo ważną funkcję spełniają również w dzisiejszym świecie.

Włosy były i są nadal tą częścią naszego wizerunku, do którego przywiązujemy ogromną wagę. To forma wyrazu nas samych. Posiadanie określonej fryzury mówi o tym, jak chcemy być postrzegani przez innych, a przede wszystkim, jak postrzegamy samych siebie.
Dbałość o włosy, wyszukana pielęgnacja, czy wizyty w salonach fryzjerskich stanowią nieodłączny element naszej codzienności. Możemy nawet pokusić się o stwierdzenie, że duża część naszego życia kręci się właśnie wokół tego, co na głowie.

A NASZ ŚWIAT, ŚWIAT ORANGE HAIR LINE KRĘCI SIĘ WOKÓŁ WŁOSÓW PRZEDE WSZYSTKIM!

Lata poszukiwań najlepszych włosów, dróg ich pozyskania i pielęgnacji, zapewniającej im najwyższą jakość zaowocowało tym, że dziś śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej branży.

 • Od ponad 12 lat z sukcesem zgłębiamy temat pozyskiwania, przygotowania i sprzedaży naturalnych włosów. A naszą wiedzę przekładamy na profesjonalny efekt Twojej pracy.
 • Na swoim koncie mamy wizyty w kilkudziesięciu fabrykach na całym świecie — poznaliśmy tę branżę od podszewki. Dzięki temu otrzymasz od nas produkt spełniający najwyższe oczekiwania.
 • Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy specjalnie dla Ciebie przemierzają odległe miejsca Rosji w poszukiwaniu najzdrowszych i najpiękniejszych włosów.
 • Kitki są naturalne i niepoddawane zabiegom fryzjerskim, a to przekłada się na ich jakość — miękkość, sprężystość i blask. Praca z takim włosem daje nieograniczone możliwości stylizacji i koloryzacji. Praca z naszymi włosami to czysta przyjemność!

Rosyjskie włosy z manufaktury Orange Hair Line są produktem, który gwarantuje pełną satysfakcję z efektów Twoich działań – nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient.

POCHODZENIE
Rosyjskie włosy to najbardziej pożądany produkt w tej branży
Odkryliśmy miejsce, z którego pozyskujemy w pełni zdrowe i mocne, niepoddawane zabiegom chemicznym włosy. Ich właściciele żyją w zgodzie z naturą, z dala od cywilizacji w sercu dzikich rosyjskich stepów.
Włosy to zwierciadło naszego stylu życia, naszej codzienności. Zdrowa dieta, pozbawiona przetworzonych składników i chemicznych ulepszaczy oraz wolny od współczesnego pędu styl życia cechują mieszkańców odległych terenów Rosji. Dzięki temu szczycą się oni najpiękniejszymi włosami na świecie.
Dlatego Russian Orange Hair Line to klasa premium w kategorii virgin oraz naturalnych włosów rozjaśnionych i farbowanych.

To produkt idealnie nadający się dla:

 • Stylistów fryzur,
 • Salonów fryzjerskich,
 • Hurtowni fryzjerskich,
 • Profesjonalnych charakteryzatorni,
 • Perukarni,
 • Klientów indywidualnych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Russian Orange Hair Line to:

 • Naturalne włosy – 100% virgin, które nigdy nie były poddawane zabiegom fryzjerskim, ani pielęgnacji przy użyciu środków chemicznych oraz wysokich temperatur. Przekłada się to na ich wysoką jakość i możliwość długiego użytkowania.
 • Jeden z najlepszych pod względem jakości gatunek włosa na świecie.
 • Kitka włosów pochodząca z jednej głowy, niemieszana, która zapewni profesjonalny efekt Twojej pracy.
 • Włosy tylko o naturalnej strukturze: proste, falowane i kręcone, dzięki czemu masz gwarancję zachowania jej  po każdym myciu.
 • Włosy w naturalnych kolorach – czarny, ciemny brąz, brąz.
 • Starannie wyselekcjonowane kity włosów. Wyczesane krótkie włosy, co daje idealną objętość.
 • Gęste i zdrowe końce włosów, bez rozdwojonych włosów oraz ich końcówek.
 • Góra włosów przycięta i idealnie wyrównana ułatwiająca pracę przy zarabianiu końcówek keratynowych.
 • Kity czyste, wyczesane i pachnące, którymi będziesz cieszyć się przez 2 lata.
 • Piękne, miękkie, gładkie, delikatne i błyszczące włosy, które są dostępne w długość od 35 do ponad 80 cm.
 • Włosy, na których łatwo uzyskać odcienie blond, rozjaśniając je nawet do bardzo jasnego odcienia.
 • Szeroka gama włosów farbowanych uzyskanych podczas procesu z użyciem naturalnych środków. Otrzymujesz od nas włosy o nieuszkodzonej łusce, zachowanej naturalnej strukturze i pełni właściwości.

ROZJAŚNIANIE I FARBOWANIE
Rosyjskie włosy występują w naturalnych ciemnych odcieniach, jednak dzięki specjalnie przez nas opracowanym technologiom rozjaśniamy je bez uszczerbku dla struktury włosa nawet do odcienia jasny blond #613.

Dlaczego rosyjskie włosy blond Orange Hair Line są tak wyjątkowe?
Ponieważ w procesie rozjaśniania połączyliśmy ekspercką wiedzę, najnowsze technologie oraz bezpieczne produkty pochodzenia roślinnego. Nie używamy niebezpiecznych związków chemicznych, takich jak amoniak czy sylikony.

Ponieważ sztukę cierpliwości opanowaliśmy do perfekcji i dlatego proces rozjaśniania włosów w naszej manufakturze przebiega powoli i z dużą dbałością o szczegóły. Zabiegi rozjaśniania to ponad tygodniowa procedura wykonywana ręcznie. Nasi specjaliści czuwają nad tym, aby struktura włosa i jego właściwości nie uległy zmianie. Nie znajdziesz u nas popalonych i zniszczonych włosów.

Ponieważ jesteśmy perfekcjonistami w swoim fachu. Po zakończonym procesie rozjaśniania włosy  myjemy przy użyciu bardzo delikatnych środków oraz odświeżamy delikatną odżywką. Następnie bardzo starannie wyczesujemy i sortujemy włosy do efektu długości „double drawn hair” w każdej kitce.

Dlatego włosy blond Orange Hair Line to najwyższa jakość, którą gwarantuje:

 • Pochodzenie – włosy w 100% z Rosji.
 • Włos remy – włosy z nienaruszoną łuską, odpowiednio wyselekcjonowane i ułożone.
 • Sortowanie na długość z jakością „double drawn hair” – nie znajdziesz w naszych kitkach krótkich włosów.
 • Zdrowe, gęste, nierozdwojone końce w każdej kitce.
 • Idealnie wyrównana góra włosów – profesjonalnie przygotowana do dalszej pracy.
 • Zawsze 100% naturalna struktura włosa  – włosy proste, falowane, kręcone.
 • Zachowanie ekstremalnej miękkości, gładkości i delikatności włosa.
 • Wysoki standard naszych włosów – uczesane i pachnące.
 • Najwyższej klasy włos na rynku.
 • Żywotność włosa od 13 do 18 miesięcy.
 • Profesjonalny proces rozjaśniania – nasze włosy to idealna baza do dalszej koloryzacji.
 • Dostępne długości od 35 do ponad 80 cm.

Dzięki temu użytkując włosy Orange Hair Line po koloryzacji masz pewność, że klient przez długi czas będzie cieszyć się ich naturalną sprężystością, gładkością, miękkością i blaskiem.

PIELĘGNACJA
Odpowiednia pielęgnacja to podstawa pięknej fryzury.
Włosy Orange Hair Line pielęgnujemy przy użyciu preparatów o lekkich formułach, dzięki temu chłoną one składniki odżywcze i zachowują swoje właściwości i jakość.
Procedury, jakim poddajemy włosy w naszej manufakturze umożliwiają dowolną stylizację (również termiczną) oraz koloryzację. Należy pamiętać oczywiście o zachowaniu wszelkich zasad sztuki fryzjerskiej.

Wysoka jakość naszych włosów przy odpowiedniej pielęgnacji gwarantuje radość z ich użytkowania przez minimum rok.

DLACZEGO NASZE WŁOSY TO STRZAŁ W 10

Z dziewiczych stepów Rosji do Orange Hair Line w Słupsku.

Włosy Russian Orange Hair Line to włosy pozyskane z zakątków Rosji niedotkniętych cywilizacją. Miejsc, gdzie ludzie cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Mieszkańcy tych terenów prowadzą spokojny, wolny od stresów i oparty na zdrowej, naturalnej diecie tryb życia. Ścinają włosy, gdy ich długość zaczyna im ciążyć i w ten sposób trafiają one do naszych vendorów.
Każda kitka to naturalne, niepoddawane zabiegom fryzjerskim, zdrowe, lśniące i miękkie włosy, pochodzące od jednego właściciela.

Gdy włosy trafiają do naszej manufaktury:

 • Przechodzą staranną selekcję. Gdyż kładziemy bardzo duży nacisk, aby w przygotowane przez nas kitki spełniały najwyższe standardy extetsion hair. Podczas dokładnego procesu wyczesywania usuwamy krótkie i połamane włosy, końce kit są zawsze zdrowe i gęste. Kitki starannie równamy i przycinamy od góry. Mamy szeroki zakres długości kitek od 35 do ponad 80 cm. Dzięki temu praca z nimi jest bardzo wygodna i przynosi niesamowite efekty.
 • Poddawane są specjalnym zabiegom pielęgnacyjnym. Włosy starannie myjemy w ekologicznych, delikatnych i pielęgnujących środkach. Pozwala to na zachowanie ich naturalnych właściwości i struktury oraz na wysoką przyswajalność składników odżywczych. W efekcie nasze włosy łatwo poddają się stylizacji i długo utrzymują efekt koloryzacji (przy zachowaniu wszelkich prawideł sztuki fryzjerskiej).
 • Część z nich rozjaśniamy i farbujemy poprzez specjalnie opracowany proces. (link do rozjaśniania). Stosowana przez nas metoda nie niszczy struktury i łuski włosa. Dzięki użyciu naturalnych środków pochodzenia roślinnego oraz rozłożeniu działań w czasie mamy pewność, że rozjaśnione w ten sposób włosy zachowują swoją strukturę i właściwości, przez minimum 15 miesięcy.Uzyskujemy szeroką gamę kolorów, aż do jasnego koloru #613,

Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że włosy Orange Hair Line to produkty najlepszej jakości.

Co nas wyróżnia?

 • Nasze włosy to w 100% włos typu virgin, pochodzący z Rosji.
 • Każda kitka w naturalnym kolorze pochodzi dokładnie z jednej głowy.
 • Nie ingerujemy w strukturę włosów. Oferujemy włosy naturalnie proste, falowane lub kręcone.
 • Włosy w naturalnym kolorze  – od czarnego poprzez ciemny brąz do brązu.
 • Niesamowita miękkość, delikatność i jedwabista gładkość włosów.
 • Nasze kitki nie zawierają krótkich włosów – wszytskie są idealnie wyczesane.
 • Gęste, zdrowe, nierozdwojone końcówki włosów.
 • Starannie wyrównana i przycięta góra włosów – przygotowana do dalszej pracy.
 • Nasze włosy to piękne, zawsze czyste, uczesane i pachnące kitki pełne blasku i witalności.
 • Dzięki 100% naturalności włosy Orange Hair Line są idealną bazą do rozjaśnień, nawet do koloru jasny blond.
 • Bogata oferta długości włosów – od 35 do ponad 80 cm.
 • W procesie koloryzacji stosujemy niezwykle delikatne preparaty, co gwarantuje, że podczas użytkowania i pielęgnacji włosy nie zmienią się i zachowają naturalną miękkość, blask i sprężystość.
 • Podczas procesu zmiany koloru nie stosujemy chemicznych wytrawiaczy ani sylikonów. Każda kitka w kolorze blond to naturalne i zdrowe włosy bez uszkodzonej łuski.

Na koniec dodamy tylko z dumą, że nasze produkty znajdują się w grupie włosów o najwyższej jakości, a to tylko 5% całego asortymentu oferowanego na rynku!

Co klienci mówią o naszych prouktach

5/5

opinie Google

Bardzo polecam zakupy , włosy są świetnej jakości i Zawsze można liczyć na szybką wysyłkę
KINGA J.
Polecam w 100% tego dostawce … produkty najwyższej jakości … za każdym razem 100% zadowolenia … POLECAM!!!
ADRIANNA B.
Piękne włosy, profesjonalna obsługa, polecam w 100%
OLIMPIA K.
Lat doświadczenia
0

Włosy naturalne
w liczbach

Klientów
0

bEZPIECZNE ZAKUPY Z:

sZyFROWANIE ssl

© All rights reserved. Created by Brand-vision.pl