Spełnij marzenie o długich włosach!

Spełnij marzenie o długich włosach!

Zadbane i lśniące włosy to atrybut kobiecości.

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, chcą, by ich włosy każdego dnia wyglądały schludnie, zdrowo i atrakcyjnie.

Kobieta posiadająca zdrowe i  lśniące pukle jest uosobieniem kobiecości.

Niewątpliwie Łądne i zadbane włosy dodają wielu osobom odwagi, siły przebicia i są niepodważalnym dodatkiem podkreślającym urodę.

Jednakże nie każda kobieta jest posiadaczką grubych, gęstych i zdrowych pukli.

Ponadto coraz więcej kobiet w traci włosy. Najczęściej jest to wynikiem stresu związanego z pogonią za karierą czy brakiem zdrowej i zrównoważonej diety. Niegdyś czynności takie jak regularne mycie głowy, zdrowe odżywianie było czymś zupełnie normalnym, niestety to tylko przeszłość. Coraz większą popularnością cieszą się także lakiery, pianki, żele czy inne kosmetyki do stylizacji, które osłabiają i obciążają cebulkę włosów, co skutkuje ich nadmiernym wypadaniem i wysuszeniem. Wiele kobiet korzysta każdego dnia z suszarek, prostownic, lokówek czy innych urządzeń wykorzystujących wysoką temperaturę do ułożenia fryzury co jeszcze bardziej je osłabia i odbiera włosom witalności.

Wieki temu kobiety nosiły długie, gęste włosy. Współczesna moda fryzjerska również nakazuje zapuszczać długie włosy (nawet płci męskiej!).

Jeżeli jednak nasze włosy są krótsze niż oczekujemy, lub mają mniej witalności zamiast oczekiwać długie lata na porost włosów warto zastanowić się nad przedłużeniem lub zagęszczeniem ich.

Nowoczesne fryzjerstwo oferuje całą gamę technik szybkiego i efektywnego przedłużania włosów.

Aby fryzura była doskonała i nie stwarzała problemów w życiu codziennym ,nieodzowny jest staranny dobór włosa. Na rynku mamy wybór włosów: naturalnych (dziewczęcych), słowiańskich (w tym rosyjskich) czy europejskich.

Każde z nich różnią się odmienną strukturą, miękkością, grubością czy elastycznością.

Największą popularnością cieszą się włosy blond, ze względu, na to, że Polki lubią podkreślać swoje delikatne, słowiańskie rysy.

Leave A Reply

*

CAPTCHA