Przedłużanie włosów w gwiazdorskim wydaniu!

Pomimo tego, że większość gwiazd podkreśla, że zawsze stawia na naturalność, nie jest to do końca prawda. Postanowiliśmy wybrać dla Was kilka przykładów znanych celebrytek, które słyną z przedłużanych kosmyków.

Pierwszą z nich jest popularna modelka Kate Moss. Cały świat dowiedział się o jej przedłużanych włosach, gdy pewnego wieczoru po prostu jej odpadły. Modelka nie jest jednak wielką fanką spektakularnych efektów burzy włosów. Noszona przez nią fryzura charakteryzuje się średnią gęstością więc może sprawiać wrażenie, że to naturalne włosy gwiazdy.

Kolejną fanką przedłużania jest aktorka Halle Berry. Wybiła się ona jako dziewczyna Jamesa Bonda w krótkiej, drapieżnej fryzurze. Po pewnym czasie zamarzyła o długich lśniących kosmykach, które oczywiście zostały doczepione. Trudno uwierzyć, że urosły w tak krótkim czasie.

Celebrytka i skandalistka Paris Hilton jako jedna z nielicznych przyznaje się do swoich przedłużanych włosów blond. Pasma które stosuje, są sygnowane jej nazwiskiem i zapakowane w różowe pudełko. Marketing działa w tym przypadku w 100 procentach.

Źródła podają również, że blond włosy światowej tenisistki Anna Kournikovej to w rzeczywistości doczepiane włosy słowiańskie, które jak wiadomo uchodzą za jedne z najlepszych jakościowo.

Leave A Reply

*

CAPTCHA